W dużym mieście będzie drożej

http://osiedleszafirowe.pl/

Osoby, które żyją w dużym mieście i w nim chcą kupić mieszkanie są z jednej strony uprzywilejowane, a z drugiej znalazły się w gorszym położeniu. W mieście pokroju Poznania czy Wrocławia wybór mieszkań jest zdecydowanie większy.

Opcji jest wiele i to z całą pewnością duży plus. Jednak duże miasto pociąga za sobą pewne konsekwencje ekonomiczne, o których nie sposób zapomnieć.

Cena za metr kwadratowy lokalu jest tam zdecydowanie wyższa, a to oznacza, że potrzebny będzie większy kredyt. Zapłacimy drożej – nie da się tego uniknąć.

Na tym nie koniec, ponieważ koszty zakupu mieszkania to tylko i aż jedna strona medalu. Na drugim biegunie mamy wydatki związane z jego utrzymaniem i tu ponownie duże miasto wypędzi nam z kieszeni więcej pieniędzy.

Wyższy czynsz, wyższe stawki opłat za media, a także wyższe ceny wielu artykułów codziennego użytku. Ciężko więc dziwić się, że coraz więcej osób szuka dla siebie możliwości zamieszkania poza wielkim miastem.

Ceny mieszkań już kilka kilometrów za granicą metropolii są wyraźnie niższe.

MDM mieszkania w szeregowcach Dąbrówka od Jandach Domy w stanie deweloperskim i mieszkania z ogrodem Skórzewo buduje deweloper pod Poznaniem